Jak wygląda profesjonalna usługa sprzątania parkingów?

Jak wygląda profesjonalna usługa sprzątania parkingów? 

Coraz częściej parkingi podziemne stanowią integralną część budynków, nie tylko mieszkalnych, ale również biurowych, handlowych i usługowych. Utrzymanie czystości w części do ogólnego użytku, powinno być priorytetowe. Zadbanie o kondycję techniczną, ale również czystość jest bardzo istotne. 

Dbanie o parkingi podziemne wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznej chemii. Takie prace, powinny być zlecane wyłącznie profesjonalnym firmom, które nie tylko zadbają o porządek, ale również zaangażują większą ekipę porządkową, z uwagi na powierzchnię miejsca. 

Co zalicza się do usługi sprzątania parkingów? 

  • Sprzątanie parkingów otwartych, krytych, podziemnych w tym wielopoziomowych, platformowych
  • Odśnieżanie
  • Usuwanie śladów opon
  • Mycie i doczyszczanie posadzek w garażach
  • Zabezpieczanie posadzek parkingów przed wnikaniem olejów i smarów

Dbanie o powierzchnię parkingową

Do czyszczenia parkingów podziemnych oraz wielopoziomowych stosujemy specjalne środki czyszczące odpowiednie do powierzchni. Zostają dopasowane metody oraz środki czystości do materiałów, które zapewnią dokładną czystość. 

Sprzątanie parkingów powinno przebiegać w sposób kompleksowy, dopiero wtedy można oczekiwać, że przestrzeń będzie estetyczna. Jako firma Verdeho, gwarantujemy dopasowany grafik do potrzeb klienta, wedle ustalonego harmonogramu. Dostosowujemy się do indywidualnych preferencji, wedle życzenia naszego klienta. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *