| NOWA firma z doświadczeniem

Verdeho to nowy projekt sprawdzonego zespołu działającego dotychczas w innych strukturach, który od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług utrzymania czystości.

Jesteśmy firmą ogólnopolską i prowadzimy swoją działalność na terenie całego kraju.

| FIRMA to ludzie

Firmę Verdeho tworzy zespół ludzi profesjonalnie wyszkolonych, posiadających wieloletnie doświadczenie, którzy pozyskali zaufanie wielu Klientów. W naszym myśleniu podstawą sukcesu (szczególnie w naszej branży) są dobrze przygotowani ludzie. I na takich stawiamy. Liderami tego zespołu są Tomasz Schoen i Bogusław Pawlik.

Tomasz Schoen, socjolog z wykształcenia (Uniwersytet Jagielloński). Jest przedsiębiorcą od ponad 30 lat. Współtworzył firmę River oraz firmę National Business Services, prowadził firmę Wielopole, był pełnomocnikiem Komisji Likwidacyjnej RSW „Książka, Prasa, Ruch”. W 1997 wraz ze wspólnikami założył firmę Aspen, którą jako prezes prowadził do 2016 roku współtworząc grupę kapitałową o przychodach o wartości ponad 100 mln zł rocznie. Był to okres nieustannego rozwoju tej firmy.

Bogusław Pawlik, magister zarządzania. Po doświadczeniach w zarządzaniu zespołami ludzkimi w górnictwie oraz w prywatnym biznesie, w roku 2003 dołączył do firmy Aspen. W ciągu kilku lat przeszedł wszystkie szczeble zarządcze w pionie operacyjnym usług utrzymania czystości, ostatecznie obejmując w 2008 roku stanowisko dyrektora operacyjnego, którą to funkcję pełnił z powodzeniem do 2017 będąc podstawowym filarem sukcesu tej firmy w tamtych latach.

Posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w profesjonalnym sprzątaniu obiektów o różnym charakterze i przeznaczeniu. Pracowaliśmy z takimi Klientami jak: Auchan, Carrefour, Castorama, Ikea, Makro, Tesco, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Szpital im Rydygiera, Park Wodny, Galeria Krakowska (ECE), Manufaktura Łódź, Allianz, Amplico Life i wieloma innymi.

Grupa Verdeho

ul. Józefa Chełmońskiego 206

31-348 Kraków

tel.: +48 885 993 199

mail: biuro@verdeho.pl