Nasi Klienci

Nasze usługi świadczymy dla Klientów o różnym profilu działalności, w obiektach o różnorodnym charakterze i przeznaczeniu.

Partnerzy, którzy nam zaufali to między innymi:

Świadczenie usług utrzymania czystości wnętrz, terenów zewnętrznych, zieleni oraz utrzymania zimowego parkingów i ciągów komunikacyjnych.

Galeria Krakowska to obiekt położony w samym centrum Krakowa z 250 salonami, zajmujący 60 000 m² powierzchni handlowej oraz parkingiem dla 1 400 samochodów.

Początek realizacji kontraktu to lipiec 2019 roku.

Świadczenie usług utrzymania czystości wnętrz, terenów zewnętrznych, zieleni oraz utrzymania zimowego parkingów i ciągów komunikacyjnych.

FACTORY GLIWICEFACTORY GLIWICE to obiekt z 70 salonami marek lokalnych i międzynarodowymi, zajmującymi obecnie 12 000 m² powierzchni handlowej oraz parkingiem dla 830 samochodów.

Początek realizacji kontraktu to marzec 2019 roku.

Świadczenie usług utrzymania czystości wnętrz, terenów zewnętrznych, zieleni oraz utrzymania zimowego parkingów i ciągów komunikacyjnych.

Właścicielem i zarządcą Galerii Solnej jest Grupa EPP, która jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA).

Galeria Solna to obiekt o łącznej powierzchni najmu ponad 23 613 mkw., obejmujmujący kompleksową ofertę handlową.

Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych jest 931 miejsc parkingowych

Początek realizacji kontraktu to styczeń 2020 roku.

Świadczenie usług utrzymania czystości dla 7R, który jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych.

Początek realizacji kontraktu to kwiecień 2021 roku.

Świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości pokoi hotelowych oraz wszystkich powierzchni wspólnych.

Hotel oferuje swoim gościom 148 nowocześnie urządzonych pokoi, w tym 6 pokoi typu studio oraz 3 luksusowe apartamenty w standardzie cztero-gwiazdkowym.

Początek realizacji kontraktu to styczeń 2019 roku.

W ramach zawartej umowy Verdeho świadczy od 1 marca 2019 usługę utrzymania czystości w sklepach sieci zlokalizowanych w Galerii Krakowskiej oraz Bonarka City Center w Krakowie.

W ramach rozpoczętej w październiku 2018 roku współpracy świadczymy usługi utrzymania czystości zespołu budynków, obejmującego zakład produkcji kosmetyków naturalnych oraz powierzchnie biurowe, zaplecze socjalne a także obiektu Instytut Piękna Bielenda.

Świadczenie usług sprzątania i obsługi recepcji w budynku biurowym Medycyny Praktycznej zlokalizowanym w Cholerzynie pod Krakowem. Początek realizacji kontraktu to czerwiec 2018 roku.

Realizacja usług porządkowo-czystościowych w 6 obiektach biurowych Katowickich Wodociągów S.A. zlokalizowanych na terenie Katowic, rozpoczęta w lipcu 2018 roku.

W sierpniu 2018 roku do grona naszych Klientów dołączyła Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, dla której Verdeho świadczy usługę wykonania prac porządkowo-czystościowych w Jej budynkach zlokalizowanych w Krakowie.

Świadczenie usług utrzymania czystości oraz recepcji w budynku biurowym Forum 76 w Łodzi. Realizacja kontraktu rozpoczęła się w listopadzie 2018 roku.

Grupa Verdeho

ul. Józefa Chełmońskiego 206

31-348 Kraków

tel.: +48 885 993 199

mail: biuro@verdeho.pl