Nasi Klienci

Nasze usługi świadczymy dla Klientów o różnym profilu działalności, w obiektach o różnorodnym charakterze i przeznaczeniu.

Partnerzy, którzy nam zaufali to między innymi:

Świadczenie usług utrzymania czystości wnętrz, terenów zewnętrznych, zieleni oraz utrzymania zimowego parkingów i ciągów komunikacyjnych.

Galeria Krakowska to obiekt położony w samym centrum Krakowa z 250 salonami, zajmujący 60 000 m² powierzchni handlowej oraz parkingiem dla 1 400 samochodów.

Początek realizacji kontraktu to lipiec 2019 roku.

Świadczenie usług utrzymania czystości wnętrz, terenów zewnętrznych, zieleni oraz utrzymania zimowego parkingów i ciągów komunikacyjnych.

FACTORY GLIWICEFACTORY GLIWICE to obiekt z 70 salonami marek lokalnych i międzynarodowymi, zajmującymi obecnie 12 000 m² powierzchni handlowej oraz parkingiem dla 830 samochodów.

Początek realizacji kontraktu to marzec 2019 roku.

Świadczenie usług utrzymania czystości wnętrz, terenów zewnętrznych, zieleni oraz utrzymania zimowego parkingów i ciągów komunikacyjnych.

Właścicielem i zarządcą Galerii Solnej jest Grupa EPP, która jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA).

Galeria Solna to obiekt o łącznej powierzchni najmu ponad 23 613 mkw., obejmujmujący kompleksową ofertę handlową.

Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych jest 931 miejsc parkingowych

Początek realizacji kontraktu to styczeń 2020 roku.

Świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości pokoi hotelowych oraz wszystkich powierzchni wspólnych.

Hotel oferuje swoim gościom 148 nowocześnie urządzonych pokoi, w tym 6 pokoi typu studio oraz 3 luksusowe apartamenty w standardzie cztero-gwiazdkowym.

Początek realizacji kontraktu to styczeń 2019 roku.

W ramach zawartej umowy Verdeho świadczy od 1 marca 2019 usługę utrzymania czystości w sklepach sieci zlokalizowanych w Galerii Krakowskiej oraz Bonarka City Center w Krakowie.

W ramach rozpoczętej w październiku 2018 roku współpracy świadczymy usługi utrzymania czystości zespołu budynków, obejmującego zakład produkcji kosmetyków naturalnych oraz powierzchnie biurowe, zaplecze socjalne a także obiektu Instytut Piękna Bielenda.

Świadczenie usług sprzątania i obsługi recepcji w budynku biurowym Medycyny Praktycznej zlokalizowanym w Cholerzynie pod Krakowem. Początek realizacji kontraktu to czerwiec 2018 roku.

Realizacja usług porządkowo-czystościowych w 6 obiektach biurowych Katowickich Wodociągów S.A. zlokalizowanych na terenie Katowic, rozpoczęta w lipcu 2018 roku.

W sierpniu 2018 roku do grona naszych Klientów dołączyła Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, dla której Verdeho świadczy usługę wykonania prac porządkowo-czystościowych w Jej budynkach zlokalizowanych w Krakowie.

Świadczenie usług utrzymania czystości oraz recepcji w budynku biurowym Forum 76 w Łodzi. Realizacja kontraktu rozpoczęła się w listopadzie 2018 roku.

Grupa Verdeho

ul. Józefa Chełmońskiego 206

31-348 Kraków

tel.: +48 885 993 199

mail: biuro@verdeho.pl